Doktor Bilgileri

Dr. Atilla Balim
ATİLLA BALIM (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ATİLLA BALIM (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ATİLLA BALIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ATİLLA BALIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ATİLLA BALIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ATİLLA BALIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ATİLLA BALIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ATİLLA BALIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ATİLLA BALIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ATİLLA,  BALIM,   ÇorumATİLLA BALIM Muayene ÜcretiATİLLA BALIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerATİLLA BALIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriATİLLA BALIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarATİLLA BALIM Hakkında BilgiYorumlarATİLLA BALIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiATİLLA BALIM HakkındaATİLLA BALIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıATİLLA BALIM ÖzgeçmişiATİLLA BALIM RandevuATİLLA BALIM MuayenehaneATİLLA BALIM Muayene ÜcretiATİLLA BALIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraATİLLA BALIM BulGetirATİLLA BALIM NeredeCep NoATİLLA BALIM UzmanıATİLLA BALIM Özel MuayeneATİLLA BALIM NumarasıATİLLA BALIM Nerede ÇalışıyorATİLLA BALIM GörevliUzmanlıkAileATİLLA BALIM ŞikayetATİLLA BALIM ÖneriATİLLA BALIM EleştiriHastalıklarıYorumlarATİLLA BALIM KimdirSekreterHemşireATİLLA BALIM Yeni BilgileriATİLLA BALIM Hakkında BilgiCerrahHekimATİLLA BALIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikATİLLA BALIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviATİLLA BALIM Doğum TarihiİrtibatATİLLA BALIM Tedavi OlanlarSağlıkATİLLA BALIM ÖzgeçmişATİLLA BALIM BiyografiCerrahisiATİLLA BALIM DoktordurATİLLA BALIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıATİLLA BALIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirATİLLA BALIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,646 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır