Doktor Bilgileri

Dr. Aşir Keçelioğlu
AŞİR KEÇELİOĞLU (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AŞİR KEÇELİOĞLU (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AŞİR KEÇELİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AŞİR KEÇELİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AŞİR KEÇELİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AŞİR KEÇELİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AŞİR KEÇELİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AŞİR KEÇELİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AŞİR KEÇELİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AŞİR,  KEÇELİOĞLU,   ÇorumAŞİR KEÇELİOĞLU Muayene ÜcretiAŞİR KEÇELİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAŞİR KEÇELİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAŞİR KEÇELİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAŞİR KEÇELİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarAŞİR KEÇELİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAŞİR KEÇELİOĞLU HakkındaAŞİR KEÇELİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAŞİR KEÇELİOĞLU ÖzgeçmişiAŞİR KEÇELİOĞLU RandevuAŞİR KEÇELİOĞLU MuayenehaneAŞİR KEÇELİOĞLU Muayene ÜcretiAŞİR KEÇELİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAŞİR KEÇELİOĞLU BulGetirAŞİR KEÇELİOĞLU NeredeCep NoAŞİR KEÇELİOĞLU UzmanıAŞİR KEÇELİOĞLU Özel MuayeneAŞİR KEÇELİOĞLU NumarasıAŞİR KEÇELİOĞLU Nerede ÇalışıyorAŞİR KEÇELİOĞLU GörevliUzmanlıkAileAŞİR KEÇELİOĞLU ŞikayetAŞİR KEÇELİOĞLU ÖneriAŞİR KEÇELİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarAŞİR KEÇELİOĞLU KimdirSekreterHemşireAŞİR KEÇELİOĞLU Yeni BilgileriAŞİR KEÇELİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimAŞİR KEÇELİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAŞİR KEÇELİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAŞİR KEÇELİOĞLU Doğum TarihiİrtibatAŞİR KEÇELİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkAŞİR KEÇELİOĞLU ÖzgeçmişAŞİR KEÇELİOĞLU BiyografiCerrahisiAŞİR KEÇELİOĞLU DoktordurAŞİR KEÇELİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAŞİR KEÇELİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAŞİR KEÇELİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 82,039 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır