Doktor Bilgileri

Dr. Arzu Sevinç Şahin
ARZU SEVİNÇ ŞAHİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARZU SEVİNÇ ŞAHİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ARZU SEVİNÇ ŞAHİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ARZU SEVİNÇ ŞAHİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ARZU SEVİNÇ ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ARZU SEVİNÇ ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ARZU SEVİNÇ ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ARZU SEVİNÇ ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ARZU SEVİNÇ ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ARZU,  SEVİNÇ,  ŞAHİN,   ÇorumARZU SEVİNÇ ŞAHİN Muayene ÜcretiARZU SEVİNÇ ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARZU SEVİNÇ ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARZU SEVİNÇ ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARZU SEVİNÇ ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarARZU SEVİNÇ ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARZU SEVİNÇ ŞAHİN HakkındaARZU SEVİNÇ ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARZU SEVİNÇ ŞAHİN ÖzgeçmişiARZU SEVİNÇ ŞAHİN RandevuARZU SEVİNÇ ŞAHİN MuayenehaneARZU SEVİNÇ ŞAHİN Muayene ÜcretiARZU SEVİNÇ ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARZU SEVİNÇ ŞAHİN BulGetirARZU SEVİNÇ ŞAHİN NeredeCep NoARZU SEVİNÇ ŞAHİN UzmanıARZU SEVİNÇ ŞAHİN Özel MuayeneARZU SEVİNÇ ŞAHİN NumarasıARZU SEVİNÇ ŞAHİN Nerede ÇalışıyorARZU SEVİNÇ ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileARZU SEVİNÇ ŞAHİN ŞikayetARZU SEVİNÇ ŞAHİN ÖneriARZU SEVİNÇ ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarARZU SEVİNÇ ŞAHİN KimdirSekreterHemşireARZU SEVİNÇ ŞAHİN Yeni BilgileriARZU SEVİNÇ ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimARZU SEVİNÇ ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARZU SEVİNÇ ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARZU SEVİNÇ ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatARZU SEVİNÇ ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkARZU SEVİNÇ ŞAHİN ÖzgeçmişARZU SEVİNÇ ŞAHİN BiyografiCerrahisiARZU SEVİNÇ ŞAHİN DoktordurARZU SEVİNÇ ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARZU SEVİNÇ ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARZU SEVİNÇ ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,001 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır