Doktor Bilgileri

Dr. Alpaslan Küçüker
ALPASLAN KÜÇÜKER (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALPASLAN KÜÇÜKER (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALPASLAN KÜÇÜKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALPASLAN KÜÇÜKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALPASLAN KÜÇÜKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALPASLAN KÜÇÜKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALPASLAN KÜÇÜKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALPASLAN KÜÇÜKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALPASLAN KÜÇÜKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALPASLAN,  KÜÇÜKER,   ÇorumALPASLAN KÜÇÜKER Muayene ÜcretiALPASLAN KÜÇÜKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALPASLAN KÜÇÜKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALPASLAN KÜÇÜKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALPASLAN KÜÇÜKER Hakkında BilgiYorumlarALPASLAN KÜÇÜKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALPASLAN KÜÇÜKER HakkındaALPASLAN KÜÇÜKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALPASLAN KÜÇÜKER ÖzgeçmişiALPASLAN KÜÇÜKER RandevuALPASLAN KÜÇÜKER MuayenehaneALPASLAN KÜÇÜKER Muayene ÜcretiALPASLAN KÜÇÜKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALPASLAN KÜÇÜKER BulGetirALPASLAN KÜÇÜKER NeredeCep NoALPASLAN KÜÇÜKER UzmanıALPASLAN KÜÇÜKER Özel MuayeneALPASLAN KÜÇÜKER NumarasıALPASLAN KÜÇÜKER Nerede ÇalışıyorALPASLAN KÜÇÜKER GörevliUzmanlıkAileALPASLAN KÜÇÜKER ŞikayetALPASLAN KÜÇÜKER ÖneriALPASLAN KÜÇÜKER EleştiriHastalıklarıYorumlarALPASLAN KÜÇÜKER KimdirSekreterHemşireALPASLAN KÜÇÜKER Yeni BilgileriALPASLAN KÜÇÜKER Hakkında BilgiCerrahHekimALPASLAN KÜÇÜKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALPASLAN KÜÇÜKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALPASLAN KÜÇÜKER Doğum TarihiİrtibatALPASLAN KÜÇÜKER Tedavi OlanlarSağlıkALPASLAN KÜÇÜKER ÖzgeçmişALPASLAN KÜÇÜKER BiyografiCerrahisiALPASLAN KÜÇÜKER DoktordurALPASLAN KÜÇÜKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALPASLAN KÜÇÜKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALPASLAN KÜÇÜKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,830 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır