Doktor Bilgileri

Dr. Adil Murat Adiloğlu
ADİL MURAT ADİLOĞLU (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ADİL MURAT ADİLOĞLU (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ADİL MURAT ADİLOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ADİL MURAT ADİLOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ADİL MURAT ADİLOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ADİL MURAT ADİLOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ADİL MURAT ADİLOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ADİL MURAT ADİLOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ADİL MURAT ADİLOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ADİL,  MURAT,  ADİLOĞLU,   ÇorumADİL MURAT ADİLOĞLU Muayene ÜcretiADİL MURAT ADİLOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerADİL MURAT ADİLOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriADİL MURAT ADİLOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarADİL MURAT ADİLOĞLU Hakkında BilgiYorumlarADİL MURAT ADİLOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiADİL MURAT ADİLOĞLU HakkındaADİL MURAT ADİLOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıADİL MURAT ADİLOĞLU ÖzgeçmişiADİL MURAT ADİLOĞLU RandevuADİL MURAT ADİLOĞLU MuayenehaneADİL MURAT ADİLOĞLU Muayene ÜcretiADİL MURAT ADİLOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraADİL MURAT ADİLOĞLU BulGetirADİL MURAT ADİLOĞLU NeredeCep NoADİL MURAT ADİLOĞLU UzmanıADİL MURAT ADİLOĞLU Özel MuayeneADİL MURAT ADİLOĞLU NumarasıADİL MURAT ADİLOĞLU Nerede ÇalışıyorADİL MURAT ADİLOĞLU GörevliUzmanlıkAileADİL MURAT ADİLOĞLU ŞikayetADİL MURAT ADİLOĞLU ÖneriADİL MURAT ADİLOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarADİL MURAT ADİLOĞLU KimdirSekreterHemşireADİL MURAT ADİLOĞLU Yeni BilgileriADİL MURAT ADİLOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimADİL MURAT ADİLOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikADİL MURAT ADİLOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviADİL MURAT ADİLOĞLU Doğum TarihiİrtibatADİL MURAT ADİLOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkADİL MURAT ADİLOĞLU ÖzgeçmişADİL MURAT ADİLOĞLU BiyografiCerrahisiADİL MURAT ADİLOĞLU DoktordurADİL MURAT ADİLOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıADİL MURAT ADİLOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirADİL MURAT ADİLOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,034 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır