Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ali Kemal Erenler
ALİ KEMAL ERENLER (Çorum Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ KEMAL ERENLER (Çorum Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ALİ KEMAL ERENLER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ALİ KEMAL ERENLER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ KEMAL ERENLER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ KEMAL ERENLER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ KEMAL ERENLER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ KEMAL ERENLER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ KEMAL ERENLER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ALİ,  KEMAL,  ERENLER,   ÇorumALİ KEMAL ERENLER Muayene ÜcretiALİ KEMAL ERENLER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ KEMAL ERENLER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ KEMAL ERENLER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ KEMAL ERENLER Hakkında BilgiYorumlarALİ KEMAL ERENLER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ KEMAL ERENLER HakkındaALİ KEMAL ERENLER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ KEMAL ERENLER ÖzgeçmişiALİ KEMAL ERENLER RandevuALİ KEMAL ERENLER MuayenehaneALİ KEMAL ERENLER Muayene ÜcretiALİ KEMAL ERENLER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ KEMAL ERENLER BulGetirALİ KEMAL ERENLER NeredeCep NoALİ KEMAL ERENLER UzmanıALİ KEMAL ERENLER Özel MuayeneALİ KEMAL ERENLER NumarasıALİ KEMAL ERENLER Nerede ÇalışıyorALİ KEMAL ERENLER GörevliUzmanlıkAileALİ KEMAL ERENLER ŞikayetALİ KEMAL ERENLER ÖneriALİ KEMAL ERENLER EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ KEMAL ERENLER KimdirSekreterHemşireALİ KEMAL ERENLER Yeni BilgileriALİ KEMAL ERENLER Hakkında BilgiCerrahHekimALİ KEMAL ERENLER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ KEMAL ERENLER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ KEMAL ERENLER Doğum TarihiİrtibatALİ KEMAL ERENLER Tedavi OlanlarSağlıkALİ KEMAL ERENLER ÖzgeçmişALİ KEMAL ERENLER BiyografiCerrahisiALİ KEMAL ERENLER DoktordurALİ KEMAL ERENLER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ KEMAL ERENLER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ KEMAL ERENLER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,238 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır