Doktor Bilgileri

Dr. Saliha Arslan
SALIHA ARSLAN (Çorum Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SALIHA ARSLAN (Çorum Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SALIHA ARSLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SALIHA ARSLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SALIHA ARSLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SALIHA ARSLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SALIHA ARSLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SALIHA ARSLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SALIHA ARSLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SALIHA,  ARSLAN,   ÇorumSALIHA ARSLAN Muayene ÜcretiSALIHA ARSLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSALIHA ARSLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSALIHA ARSLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSALIHA ARSLAN Hakkında BilgiYorumlarSALIHA ARSLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSALIHA ARSLAN HakkındaSALIHA ARSLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSALIHA ARSLAN ÖzgeçmişiSALIHA ARSLAN RandevuSALIHA ARSLAN MuayenehaneSALIHA ARSLAN Muayene ÜcretiSALIHA ARSLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSALIHA ARSLAN BulGetirSALIHA ARSLAN NeredeCep NoSALIHA ARSLAN UzmanıSALIHA ARSLAN Özel MuayeneSALIHA ARSLAN NumarasıSALIHA ARSLAN Nerede ÇalışıyorSALIHA ARSLAN GörevliUzmanlıkAileSALIHA ARSLAN ŞikayetSALIHA ARSLAN ÖneriSALIHA ARSLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSALIHA ARSLAN KimdirSekreterHemşireSALIHA ARSLAN Yeni BilgileriSALIHA ARSLAN Hakkında BilgiCerrahHekimSALIHA ARSLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSALIHA ARSLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSALIHA ARSLAN Doğum TarihiİrtibatSALIHA ARSLAN Tedavi OlanlarSağlıkSALIHA ARSLAN ÖzgeçmişSALIHA ARSLAN BiyografiCerrahisiSALIHA ARSLAN DoktordurSALIHA ARSLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSALIHA ARSLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSALIHA ARSLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,082 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır