Doktor Bilgileri

Dr. Fuat Kulaksiz
FUAT KULAKSIZ (Çorum Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FUAT KULAKSIZ (Çorum Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FUAT KULAKSIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FUAT KULAKSIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FUAT KULAKSIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FUAT KULAKSIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FUAT KULAKSIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FUAT KULAKSIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FUAT KULAKSIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FUAT,  KULAKSIZ,   ÇorumFUAT KULAKSIZ Muayene ÜcretiFUAT KULAKSIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFUAT KULAKSIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFUAT KULAKSIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFUAT KULAKSIZ Hakkında BilgiYorumlarFUAT KULAKSIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFUAT KULAKSIZ HakkındaFUAT KULAKSIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFUAT KULAKSIZ ÖzgeçmişiFUAT KULAKSIZ RandevuFUAT KULAKSIZ MuayenehaneFUAT KULAKSIZ Muayene ÜcretiFUAT KULAKSIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFUAT KULAKSIZ BulGetirFUAT KULAKSIZ NeredeCep NoFUAT KULAKSIZ UzmanıFUAT KULAKSIZ Özel MuayeneFUAT KULAKSIZ NumarasıFUAT KULAKSIZ Nerede ÇalışıyorFUAT KULAKSIZ GörevliUzmanlıkAileFUAT KULAKSIZ ŞikayetFUAT KULAKSIZ ÖneriFUAT KULAKSIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarFUAT KULAKSIZ KimdirSekreterHemşireFUAT KULAKSIZ Yeni BilgileriFUAT KULAKSIZ Hakkında BilgiCerrahHekimFUAT KULAKSIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFUAT KULAKSIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFUAT KULAKSIZ Doğum TarihiİrtibatFUAT KULAKSIZ Tedavi OlanlarSağlıkFUAT KULAKSIZ ÖzgeçmişFUAT KULAKSIZ BiyografiCerrahisiFUAT KULAKSIZ DoktordurFUAT KULAKSIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFUAT KULAKSIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFUAT KULAKSIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,423 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır