Doktor Bilgileri

Dr. Ömer Yaşar
Ömer Yaşar (Çorum Acil Tıp UzmanıPratisyen HekimGöğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ömer Yaşar (Çorum Acil Tıp UzmanıPratisyen HekimGöğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ömer Yaşar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ömer Yaşar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ömer Yaşar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ömer Yaşar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ömer Yaşar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ömer Yaşar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ömer Yaşar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ömer,  Yaşar,   ÇorumÖmer Yaşar Muayene ÜcretiÖmer Yaşar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖmer Yaşar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖmer Yaşar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖmer Yaşar Hakkında BilgiYorumlarÖmer Yaşar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖmer Yaşar HakkındaÖmer Yaşar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖmer Yaşar ÖzgeçmişiÖmer Yaşar RandevuÖmer Yaşar MuayenehaneÖmer Yaşar Muayene ÜcretiÖmer Yaşar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖmer Yaşar BulGetirÖmer Yaşar NeredeCep NoÖmer Yaşar UzmanıÖmer Yaşar Özel MuayeneÖmer Yaşar NumarasıÖmer Yaşar Nerede ÇalışıyorÖmer Yaşar GörevliUzmanlıkAileÖmer Yaşar ŞikayetÖmer Yaşar ÖneriÖmer Yaşar EleştiriHastalıklarıYorumlarÖmer Yaşar KimdirSekreterHemşireÖmer Yaşar Yeni BilgileriÖmer Yaşar Hakkında BilgiCerrahHekimÖmer Yaşar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖmer Yaşar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖmer Yaşar Doğum TarihiİrtibatÖmer Yaşar Tedavi OlanlarSağlıkÖmer Yaşar ÖzgeçmişÖmer Yaşar BiyografiCerrahisiÖmer Yaşar DoktordurÖmer Yaşar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖmer Yaşar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖmer Yaşar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanıPratisyenHekimGöğüsHastalıklarıUzmanıÇorum,  Göğüs,  Hastanesi,  Hastanesi,  Gülabibey,  Mahallesi,  Cemilbey,  Caddesi,  No81,  Çorum,  Çorum,  Göğüs,  Hastanesi,  Hastanesi,  Gülabibey,  Mahallesi,  Cemilbey,  Caddesi,  No81,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 224 4179
Faks Numarası
0 (364) 225 5868
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17.710 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır