Doktor Bilgileri

Dr. Necla ZobacI
Necla Zobacı (Çorum Acil Tıp UzmanıPratisyen HekimGöğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Necla Zobacı (Çorum Acil Tıp UzmanıPratisyen HekimGöğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Necla Zobacı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Necla Zobacı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Necla Zobacı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Necla Zobacı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Necla Zobacı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Necla Zobacı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Necla Zobacı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Necla,  Zobacı,   ÇorumNecla Zobacı Muayene ÜcretiNecla Zobacı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNecla Zobacı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNecla Zobacı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNecla Zobacı Hakkında BilgiYorumlarNecla Zobacı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNecla Zobacı HakkındaNecla Zobacı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNecla Zobacı ÖzgeçmişiNecla Zobacı RandevuNecla Zobacı MuayenehaneNecla Zobacı Muayene ÜcretiNecla Zobacı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNecla Zobacı BulGetirNecla Zobacı NeredeCep NoNecla Zobacı UzmanıNecla Zobacı Özel MuayeneNecla Zobacı NumarasıNecla Zobacı Nerede ÇalışıyorNecla Zobacı GörevliUzmanlıkAileNecla Zobacı ŞikayetNecla Zobacı ÖneriNecla Zobacı EleştiriHastalıklarıYorumlarNecla Zobacı KimdirSekreterHemşireNecla Zobacı Yeni BilgileriNecla Zobacı Hakkında BilgiCerrahHekimNecla Zobacı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNecla Zobacı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNecla Zobacı Doğum TarihiİrtibatNecla Zobacı Tedavi OlanlarSağlıkNecla Zobacı ÖzgeçmişNecla Zobacı BiyografiCerrahisiNecla Zobacı DoktordurNecla Zobacı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNecla Zobacı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNecla Zobacı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanıPratisyenHekimGöğüsHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,705 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır