Doktor Bilgileri

Dr. Vahdet Yaman
Vahdet Yaman (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Vahdet Yaman (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Vahdet Yaman hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Vahdet Yaman iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Vahdet Yaman ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Vahdet Yaman ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Vahdet Yaman ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Vahdet Yaman ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Vahdet Yaman ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Vahdet,  Yaman,   ÇorumVahdet Yaman Muayene ÜcretiVahdet Yaman Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVahdet Yaman Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVahdet Yaman ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVahdet Yaman Hakkında BilgiYorumlarVahdet Yaman KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVahdet Yaman HakkındaVahdet Yaman Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVahdet Yaman ÖzgeçmişiVahdet Yaman RandevuVahdet Yaman MuayenehaneVahdet Yaman Muayene ÜcretiVahdet Yaman ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVahdet Yaman BulGetirVahdet Yaman NeredeCep NoVahdet Yaman UzmanıVahdet Yaman Özel MuayeneVahdet Yaman NumarasıVahdet Yaman Nerede ÇalışıyorVahdet Yaman GörevliUzmanlıkAileVahdet Yaman ŞikayetVahdet Yaman ÖneriVahdet Yaman EleştiriHastalıklarıYorumlarVahdet Yaman KimdirSekreterHemşireVahdet Yaman Yeni BilgileriVahdet Yaman Hakkında BilgiCerrahHekimVahdet Yaman AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVahdet Yaman TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVahdet Yaman Doğum TarihiİrtibatVahdet Yaman Tedavi OlanlarSağlıkVahdet Yaman ÖzgeçmişVahdet Yaman BiyografiCerrahisiVahdet Yaman DoktordurVahdet Yaman Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVahdet Yaman TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVahdet Yaman Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanıKargı,  İlçe,  Devlet,  Hastanesi,  Yeni,  Mahalle,  Hastane,  Caddesi,  No105,  Çorum,  Kargı,  İlçe,  Devlet,  Hastanesi,  Yeni,  Mahalle,  Hastane,  Caddesi,  No105,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
0 (364) 651 2433
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21.052 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır