Doktor Bilgileri

Dr. Tuğba Gürgil
Tuğba Gürgil (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Tuğba Gürgil (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Tuğba Gürgil hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Tuğba Gürgil iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Tuğba Gürgil ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Tuğba Gürgil ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Tuğba Gürgil ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Tuğba Gürgil ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Tuğba Gürgil ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Tuğba,  Gürgil,   ÇorumTuğba Gürgil Muayene ÜcretiTuğba Gürgil Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTuğba Gürgil Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTuğba Gürgil ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTuğba Gürgil Hakkında BilgiYorumlarTuğba Gürgil KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTuğba Gürgil HakkındaTuğba Gürgil Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTuğba Gürgil ÖzgeçmişiTuğba Gürgil RandevuTuğba Gürgil MuayenehaneTuğba Gürgil Muayene ÜcretiTuğba Gürgil ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTuğba Gürgil BulGetirTuğba Gürgil NeredeCep NoTuğba Gürgil UzmanıTuğba Gürgil Özel MuayeneTuğba Gürgil NumarasıTuğba Gürgil Nerede ÇalışıyorTuğba Gürgil GörevliUzmanlıkAileTuğba Gürgil ŞikayetTuğba Gürgil ÖneriTuğba Gürgil EleştiriHastalıklarıYorumlarTuğba Gürgil KimdirSekreterHemşireTuğba Gürgil Yeni BilgileriTuğba Gürgil Hakkında BilgiCerrahHekimTuğba Gürgil AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTuğba Gürgil TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTuğba Gürgil Doğum TarihiİrtibatTuğba Gürgil Tedavi OlanlarSağlıkTuğba Gürgil ÖzgeçmişTuğba Gürgil BiyografiCerrahisiTuğba Gürgil DoktordurTuğba Gürgil Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTuğba Gürgil TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTuğba Gürgil Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,892 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır