Doktor Bilgileri

Dr. Serhat Örün
Serhat Örün (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serhat Örün (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Serhat Örün hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Serhat Örün iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Serhat,  Örün,   ÇorumSerhat Örün Muayene ÜcretiSerhat Örün Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerhat Örün Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerhat Örün ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerhat Örün Hakkında BilgiYorumlarSerhat Örün KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerhat Örün HakkındaSerhat Örün Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerhat Örün ÖzgeçmişiSerhat Örün RandevuSerhat Örün MuayenehaneSerhat Örün Muayene ÜcretiSerhat Örün ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerhat Örün BulGetirSerhat Örün NeredeCep NoSerhat Örün UzmanıSerhat Örün Özel MuayeneSerhat Örün NumarasıSerhat Örün Nerede ÇalışıyorSerhat Örün GörevliUzmanlıkAileSerhat Örün ŞikayetSerhat Örün ÖneriSerhat Örün EleştiriHastalıklarıYorumlarSerhat Örün KimdirSekreterHemşireSerhat Örün Yeni BilgileriSerhat Örün Hakkında BilgiCerrahHekimSerhat Örün AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerhat Örün TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerhat Örün Doğum TarihiİrtibatSerhat Örün Tedavi OlanlarSağlıkSerhat Örün ÖzgeçmişSerhat Örün BiyografiCerrahisiSerhat Örün DoktordurSerhat Örün Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerhat Örün TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerhat Örün Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanıÇorum,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesi,  Bahçelievler,  Mahallesi,  Çamlık,  Caddesi,  No2,  Çorum,  Çorum,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesi,  Bahçelievler,  Mahallesi,  Çamlık,  Caddesi,  No2,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 223 0300
Faks Numarası
0 (364) 223 0323
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 544 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Baş ağrısı, sinir sistemi kaynaklı olarak görülen en yaygın rahatsızlıktır. Dünya genelinde yetişkinlerin yaklaşık yarısı her yıl 1-2 kez baş ağrısı yaşamaktadır. Şiddetli baş ağrıları ile görülen migren, en çok 35-45 yaş arası yetişkinlerde ortaya çıkmaktadır. Dünya yetişkin nüfusunun %4'ü her ay 15 güne varan sürelerde baş ağrısı yaşamaktadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır