Doktor Bilgileri

Dr. Mesut Altunkeser
Mesut Altunkeser (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mesut Altunkeser (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mesut Altunkeser hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mesut Altunkeser iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mesut Altunkeser ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mesut Altunkeser ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mesut Altunkeser ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mesut Altunkeser ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mesut Altunkeser ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mesut,  Altunkeser,   ÇorumMesut Altunkeser Muayene ÜcretiMesut Altunkeser Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMesut Altunkeser Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMesut Altunkeser ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMesut Altunkeser Hakkında BilgiYorumlarMesut Altunkeser KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMesut Altunkeser HakkındaMesut Altunkeser Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMesut Altunkeser ÖzgeçmişiMesut Altunkeser RandevuMesut Altunkeser MuayenehaneMesut Altunkeser Muayene ÜcretiMesut Altunkeser ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMesut Altunkeser BulGetirMesut Altunkeser NeredeCep NoMesut Altunkeser UzmanıMesut Altunkeser Özel MuayeneMesut Altunkeser NumarasıMesut Altunkeser Nerede ÇalışıyorMesut Altunkeser GörevliUzmanlıkAileMesut Altunkeser ŞikayetMesut Altunkeser ÖneriMesut Altunkeser EleştiriHastalıklarıYorumlarMesut Altunkeser KimdirSekreterHemşireMesut Altunkeser Yeni BilgileriMesut Altunkeser Hakkında BilgiCerrahHekimMesut Altunkeser AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMesut Altunkeser TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMesut Altunkeser Doğum TarihiİrtibatMesut Altunkeser Tedavi OlanlarSağlıkMesut Altunkeser ÖzgeçmişMesut Altunkeser BiyografiCerrahisiMesut Altunkeser DoktordurMesut Altunkeser Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMesut Altunkeser TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMesut Altunkeser Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanıÇorum,  Özel,  Hastanesi,  Buhara,  Evler,  Mahallesi,  Buhara,  1,  Sokak,  No2,  Çorum,  Çorum,  Özel,  Hastanesi,  Buhara,  Evler,  Mahallesi,  Buhara,  1,  Sokak,  No2,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 444 1520
Faks Numarası
0 (364) 226 0684
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25.953 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır