Doktor Bilgileri

Dr. AslI Sümeyya Çelik
Aslı Sümeyya Çelik (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Aslı Sümeyya Çelik (Çorum Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Aslı Sümeyya Çelik hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Aslı Sümeyya Çelik iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Aslı Sümeyya Çelik ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Aslı Sümeyya Çelik ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Aslı Sümeyya Çelik ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Aslı Sümeyya Çelik ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Aslı Sümeyya Çelik ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Aslı,  Sümeyya,  Çelik,   ÇorumAslı Sümeyya Çelik Muayene ÜcretiAslı Sümeyya Çelik Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAslı Sümeyya Çelik Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAslı Sümeyya Çelik ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAslı Sümeyya Çelik Hakkında BilgiYorumlarAslı Sümeyya Çelik KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAslı Sümeyya Çelik HakkındaAslı Sümeyya Çelik Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAslı Sümeyya Çelik ÖzgeçmişiAslı Sümeyya Çelik RandevuAslı Sümeyya Çelik MuayenehaneAslı Sümeyya Çelik Muayene ÜcretiAslı Sümeyya Çelik ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAslı Sümeyya Çelik BulGetirAslı Sümeyya Çelik NeredeCep NoAslı Sümeyya Çelik UzmanıAslı Sümeyya Çelik Özel MuayeneAslı Sümeyya Çelik NumarasıAslı Sümeyya Çelik Nerede ÇalışıyorAslı Sümeyya Çelik GörevliUzmanlıkAileAslı Sümeyya Çelik ŞikayetAslı Sümeyya Çelik ÖneriAslı Sümeyya Çelik EleştiriHastalıklarıYorumlarAslı Sümeyya Çelik KimdirSekreterHemşireAslı Sümeyya Çelik Yeni BilgileriAslı Sümeyya Çelik Hakkında BilgiCerrahHekimAslı Sümeyya Çelik AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAslı Sümeyya Çelik TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAslı Sümeyya Çelik Doğum TarihiİrtibatAslı Sümeyya Çelik Tedavi OlanlarSağlıkAslı Sümeyya Çelik ÖzgeçmişAslı Sümeyya Çelik BiyografiCerrahisiAslı Sümeyya Çelik DoktordurAslı Sümeyya Çelik Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAslı Sümeyya Çelik TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAslı Sümeyya Çelik Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,732 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır