Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Cem Dilmen
Cem Dilmen (Çankırı Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Cem Dilmen (Çankırı Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Cem Dilmen hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Cem Dilmen iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Cem Dilmen ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Cem Dilmen ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Cem Dilmen ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Cem Dilmen ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Cem Dilmen ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Cem,  Dilmen,   ÇankırıCem Dilmen Muayene ÜcretiCem Dilmen Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCem Dilmen Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCem Dilmen ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCem Dilmen Hakkında BilgiYorumlarCem Dilmen KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCem Dilmen HakkındaCem Dilmen Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCem Dilmen ÖzgeçmişiCem Dilmen RandevuCem Dilmen MuayenehaneCem Dilmen Muayene ÜcretiCem Dilmen ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCem Dilmen BulGetirCem Dilmen NeredeCep NoCem Dilmen UzmanıCem Dilmen Özel MuayeneCem Dilmen NumarasıCem Dilmen Nerede ÇalışıyorCem Dilmen GörevliUzmanlıkAileCem Dilmen ŞikayetCem Dilmen ÖneriCem Dilmen EleştiriHastalıklarıYorumlarCem Dilmen KimdirSekreterHemşireCem Dilmen Yeni BilgileriCem Dilmen Hakkında BilgiCerrahHekimCem Dilmen AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCem Dilmen TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCem Dilmen Doğum TarihiİrtibatCem Dilmen Tedavi OlanlarSağlıkCem Dilmen ÖzgeçmişCem Dilmen BiyografiCerrahisiCem Dilmen DoktordurCem Dilmen Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCem Dilmen TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCem Dilmen Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,673 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır