Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yasemin Coşgun
YASEMİN COŞGUN (Çankırı Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN COŞGUN (Çankırı Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YASEMİN COŞGUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YASEMİN COŞGUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN COŞGUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN COŞGUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN COŞGUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN COŞGUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN COŞGUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YASEMİN,  COŞGUN,   ÇankırıYASEMİN COŞGUN Muayene ÜcretiYASEMİN COŞGUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN COŞGUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN COŞGUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN COŞGUN Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN COŞGUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN COŞGUN HakkındaYASEMİN COŞGUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN COŞGUN ÖzgeçmişiYASEMİN COŞGUN RandevuYASEMİN COŞGUN MuayenehaneYASEMİN COŞGUN Muayene ÜcretiYASEMİN COŞGUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN COŞGUN BulGetirYASEMİN COŞGUN NeredeCep NoYASEMİN COŞGUN UzmanıYASEMİN COŞGUN Özel MuayeneYASEMİN COŞGUN NumarasıYASEMİN COŞGUN Nerede ÇalışıyorYASEMİN COŞGUN GörevliUzmanlıkAileYASEMİN COŞGUN ŞikayetYASEMİN COŞGUN ÖneriYASEMİN COŞGUN EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN COŞGUN KimdirSekreterHemşireYASEMİN COŞGUN Yeni BilgileriYASEMİN COŞGUN Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN COŞGUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN COŞGUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN COŞGUN Doğum TarihiİrtibatYASEMİN COŞGUN Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN COŞGUN ÖzgeçmişYASEMİN COŞGUN BiyografiCerrahisiYASEMİN COŞGUN DoktordurYASEMİN COŞGUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN COŞGUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN COŞGUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiMikrobiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,033 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır