Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Fatma Bağci Akçay
FATMA BAĞCI AKÇAY (Çankırı Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATMA BAĞCI AKÇAY (Çankırı Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FATMA BAĞCI AKÇAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FATMA BAĞCI AKÇAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATMA BAĞCI AKÇAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATMA BAĞCI AKÇAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATMA BAĞCI AKÇAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATMA BAĞCI AKÇAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATMA BAĞCI AKÇAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FATMA,  BAĞCI,  AKÇAY,   ÇankırıFATMA BAĞCI AKÇAY Muayene ÜcretiFATMA BAĞCI AKÇAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATMA BAĞCI AKÇAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATMA BAĞCI AKÇAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATMA BAĞCI AKÇAY Hakkında BilgiYorumlarFATMA BAĞCI AKÇAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATMA BAĞCI AKÇAY HakkındaFATMA BAĞCI AKÇAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATMA BAĞCI AKÇAY ÖzgeçmişiFATMA BAĞCI AKÇAY RandevuFATMA BAĞCI AKÇAY MuayenehaneFATMA BAĞCI AKÇAY Muayene ÜcretiFATMA BAĞCI AKÇAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATMA BAĞCI AKÇAY BulGetirFATMA BAĞCI AKÇAY NeredeCep NoFATMA BAĞCI AKÇAY UzmanıFATMA BAĞCI AKÇAY Özel MuayeneFATMA BAĞCI AKÇAY NumarasıFATMA BAĞCI AKÇAY Nerede ÇalışıyorFATMA BAĞCI AKÇAY GörevliUzmanlıkAileFATMA BAĞCI AKÇAY ŞikayetFATMA BAĞCI AKÇAY ÖneriFATMA BAĞCI AKÇAY EleştiriHastalıklarıYorumlarFATMA BAĞCI AKÇAY KimdirSekreterHemşireFATMA BAĞCI AKÇAY Yeni BilgileriFATMA BAĞCI AKÇAY Hakkında BilgiCerrahHekimFATMA BAĞCI AKÇAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATMA BAĞCI AKÇAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATMA BAĞCI AKÇAY Doğum TarihiİrtibatFATMA BAĞCI AKÇAY Tedavi OlanlarSağlıkFATMA BAĞCI AKÇAY ÖzgeçmişFATMA BAĞCI AKÇAY BiyografiCerrahisiFATMA BAĞCI AKÇAY DoktordurFATMA BAĞCI AKÇAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATMA BAĞCI AKÇAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATMA BAĞCI AKÇAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiMikrobiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,412 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır