Doktor Bilgileri

Dr. Selen Alhan
SELEN ALHAN (Çankırı Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELEN ALHAN (Çankırı Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SELEN ALHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SELEN ALHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELEN ALHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELEN ALHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELEN ALHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELEN ALHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELEN ALHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SELEN,  ALHAN,   ÇankırıSELEN ALHAN Muayene ÜcretiSELEN ALHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELEN ALHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELEN ALHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELEN ALHAN Hakkında BilgiYorumlarSELEN ALHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELEN ALHAN HakkındaSELEN ALHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELEN ALHAN ÖzgeçmişiSELEN ALHAN RandevuSELEN ALHAN MuayenehaneSELEN ALHAN Muayene ÜcretiSELEN ALHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELEN ALHAN BulGetirSELEN ALHAN NeredeCep NoSELEN ALHAN UzmanıSELEN ALHAN Özel MuayeneSELEN ALHAN NumarasıSELEN ALHAN Nerede ÇalışıyorSELEN ALHAN GörevliUzmanlıkAileSELEN ALHAN ŞikayetSELEN ALHAN ÖneriSELEN ALHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSELEN ALHAN KimdirSekreterHemşireSELEN ALHAN Yeni BilgileriSELEN ALHAN Hakkında BilgiCerrahHekimSELEN ALHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELEN ALHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELEN ALHAN Doğum TarihiİrtibatSELEN ALHAN Tedavi OlanlarSağlıkSELEN ALHAN ÖzgeçmişSELEN ALHAN BiyografiCerrahisiSELEN ALHAN DoktordurSELEN ALHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELEN ALHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELEN ALHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,670 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır