Doktor Bilgileri

Dr. Sabahat Üstündağ
SABAHAT ÜSTÜNDAĞ (Çankırı Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SABAHAT ÜSTÜNDAĞ (Çankırı Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SABAHAT ÜSTÜNDAĞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SABAHAT ÜSTÜNDAĞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SABAHAT ÜSTÜNDAĞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SABAHAT ÜSTÜNDAĞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SABAHAT ÜSTÜNDAĞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SABAHAT ÜSTÜNDAĞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SABAHAT ÜSTÜNDAĞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SABAHAT,  ÜSTÜNDAĞ,   ÇankırıSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Muayene ÜcretiSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSABAHAT ÜSTÜNDAĞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Hakkında BilgiYorumlarSABAHAT ÜSTÜNDAĞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSABAHAT ÜSTÜNDAĞ HakkındaSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSABAHAT ÜSTÜNDAĞ ÖzgeçmişiSABAHAT ÜSTÜNDAĞ RandevuSABAHAT ÜSTÜNDAĞ MuayenehaneSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Muayene ÜcretiSABAHAT ÜSTÜNDAĞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSABAHAT ÜSTÜNDAĞ BulGetirSABAHAT ÜSTÜNDAĞ NeredeCep NoSABAHAT ÜSTÜNDAĞ UzmanıSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Özel MuayeneSABAHAT ÜSTÜNDAĞ NumarasıSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Nerede ÇalışıyorSABAHAT ÜSTÜNDAĞ GörevliUzmanlıkAileSABAHAT ÜSTÜNDAĞ ŞikayetSABAHAT ÜSTÜNDAĞ ÖneriSABAHAT ÜSTÜNDAĞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSABAHAT ÜSTÜNDAĞ KimdirSekreterHemşireSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Yeni BilgileriSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Hakkında BilgiCerrahHekimSABAHAT ÜSTÜNDAĞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSABAHAT ÜSTÜNDAĞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Doğum TarihiİrtibatSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Tedavi OlanlarSağlıkSABAHAT ÜSTÜNDAĞ ÖzgeçmişSABAHAT ÜSTÜNDAĞ BiyografiCerrahisiSABAHAT ÜSTÜNDAĞ DoktordurSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSABAHAT ÜSTÜNDAĞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSABAHAT ÜSTÜNDAĞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,446 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır