Doktor Bilgileri

Dr. SadIk Calip
Sadık Calip (Çankırı Radyoloji Röntgen Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sadık Calip (Çankırı Radyoloji Röntgen Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Sadık Calip hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Sadık Calip iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sadık Calip ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sadık Calip ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sadık Calip ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sadık Calip ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sadık Calip ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Sadık,  Calip,   ÇankırıSadık Calip Muayene ÜcretiSadık Calip Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSadık Calip Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSadık Calip ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSadık Calip Hakkında BilgiYorumlarSadık Calip KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSadık Calip HakkındaSadık Calip Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSadık Calip ÖzgeçmişiSadık Calip RandevuSadık Calip MuayenehaneSadık Calip Muayene ÜcretiSadık Calip ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSadık Calip BulGetirSadık Calip NeredeCep NoSadık Calip UzmanıSadık Calip Özel MuayeneSadık Calip NumarasıSadık Calip Nerede ÇalışıyorSadık Calip GörevliUzmanlıkAileSadık Calip ŞikayetSadık Calip ÖneriSadık Calip EleştiriHastalıklarıYorumlarSadık Calip KimdirSekreterHemşireSadık Calip Yeni BilgileriSadık Calip Hakkında BilgiCerrahHekimSadık Calip AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSadık Calip TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSadık Calip Doğum TarihiİrtibatSadık Calip Tedavi OlanlarSağlıkSadık Calip ÖzgeçmişSadık Calip BiyografiCerrahisiSadık Calip DoktordurSadık Calip Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSadık Calip TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSadık Calip Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiRöntgenUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,008 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır