Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Turan
Mehmet Turan (Çankırı Radyoloji Röntgen Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Turan (Çankırı Radyoloji Röntgen Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mehmet Turan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mehmet Turan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Turan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Turan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Turan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Turan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Turan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mehmet,  Turan,   ÇankırıMehmet Turan Muayene ÜcretiMehmet Turan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Turan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Turan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Turan Hakkında BilgiYorumlarMehmet Turan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Turan HakkındaMehmet Turan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Turan ÖzgeçmişiMehmet Turan RandevuMehmet Turan MuayenehaneMehmet Turan Muayene ÜcretiMehmet Turan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Turan BulGetirMehmet Turan NeredeCep NoMehmet Turan UzmanıMehmet Turan Özel MuayeneMehmet Turan NumarasıMehmet Turan Nerede ÇalışıyorMehmet Turan GörevliUzmanlıkAileMehmet Turan ŞikayetMehmet Turan ÖneriMehmet Turan EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Turan KimdirSekreterHemşireMehmet Turan Yeni BilgileriMehmet Turan Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Turan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Turan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Turan Doğum TarihiİrtibatMehmet Turan Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Turan ÖzgeçmişMehmet Turan BiyografiCerrahisiMehmet Turan DoktordurMehmet Turan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Turan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Turan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiRöntgenUzmanıOrta,  İlçe,  Hastanesi,  Cem,  Sultan,  Mahallesi,  Nevzat,  Ayaz,  Caddesi,  ORTA,  Çankırı,  Orta,  İlçe,  Hastanesi,  Cem,  Sultan,  Mahallesi,  Nevzat,  Ayaz,  Caddesi,  ORTA,  ÇANKIRI,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 615 2299
Faks Numarası
0 (376) 615 1010
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.455 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır