Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Süleyman Nihat Bayşar
SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR (Çankırı Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR (Çankırı Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SÜLEYMAN,  NİHAT,  BAYŞAR,   ÇankırıSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Muayene ÜcretiSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Hakkında BilgiYorumlarSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR HakkındaSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ÖzgeçmişiSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR RandevuSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR MuayenehaneSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Muayene ÜcretiSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR BulGetirSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR NeredeCep NoSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR UzmanıSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Özel MuayeneSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR NumarasıSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Nerede ÇalışıyorSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR GörevliUzmanlıkAileSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ŞikayetSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ÖneriSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR KimdirSekreterHemşireSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Yeni BilgileriSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Hakkında BilgiCerrahHekimSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Doğum TarihiİrtibatSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Tedavi OlanlarSağlıkSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR ÖzgeçmişSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR BiyografiCerrahisiSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR DoktordurSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜLEYMAN NİHAT BAYŞAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,682 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır