Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Onur Aksoy
ONUR AKSOY (Çankırı Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ONUR AKSOY (Çankırı Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ONUR AKSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ONUR AKSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ONUR AKSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ONUR AKSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ONUR AKSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ONUR AKSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ONUR AKSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ONUR,  AKSOY,   ÇankırıONUR AKSOY Muayene ÜcretiONUR AKSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerONUR AKSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriONUR AKSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarONUR AKSOY Hakkında BilgiYorumlarONUR AKSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiONUR AKSOY HakkındaONUR AKSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıONUR AKSOY ÖzgeçmişiONUR AKSOY RandevuONUR AKSOY MuayenehaneONUR AKSOY Muayene ÜcretiONUR AKSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraONUR AKSOY BulGetirONUR AKSOY NeredeCep NoONUR AKSOY UzmanıONUR AKSOY Özel MuayeneONUR AKSOY NumarasıONUR AKSOY Nerede ÇalışıyorONUR AKSOY GörevliUzmanlıkAileONUR AKSOY ŞikayetONUR AKSOY ÖneriONUR AKSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarONUR AKSOY KimdirSekreterHemşireONUR AKSOY Yeni BilgileriONUR AKSOY Hakkında BilgiCerrahHekimONUR AKSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikONUR AKSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviONUR AKSOY Doğum TarihiİrtibatONUR AKSOY Tedavi OlanlarSağlıkONUR AKSOY ÖzgeçmişONUR AKSOY BiyografiCerrahisiONUR AKSOY DoktordurONUR AKSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıONUR AKSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirONUR AKSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiAksu,  Mahallesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 1098
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11.104 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır