Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hikmet Sarikaya
HİKMET SARIKAYA (Çankırı Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HİKMET SARIKAYA (Çankırı Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HİKMET SARIKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HİKMET SARIKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HİKMET SARIKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HİKMET SARIKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HİKMET SARIKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HİKMET SARIKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HİKMET SARIKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HİKMET,  SARIKAYA,   ÇankırıHİKMET SARIKAYA Muayene ÜcretiHİKMET SARIKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHİKMET SARIKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHİKMET SARIKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHİKMET SARIKAYA Hakkında BilgiYorumlarHİKMET SARIKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHİKMET SARIKAYA HakkındaHİKMET SARIKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHİKMET SARIKAYA ÖzgeçmişiHİKMET SARIKAYA RandevuHİKMET SARIKAYA MuayenehaneHİKMET SARIKAYA Muayene ÜcretiHİKMET SARIKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHİKMET SARIKAYA BulGetirHİKMET SARIKAYA NeredeCep NoHİKMET SARIKAYA UzmanıHİKMET SARIKAYA Özel MuayeneHİKMET SARIKAYA NumarasıHİKMET SARIKAYA Nerede ÇalışıyorHİKMET SARIKAYA GörevliUzmanlıkAileHİKMET SARIKAYA ŞikayetHİKMET SARIKAYA ÖneriHİKMET SARIKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarHİKMET SARIKAYA KimdirSekreterHemşireHİKMET SARIKAYA Yeni BilgileriHİKMET SARIKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimHİKMET SARIKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHİKMET SARIKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHİKMET SARIKAYA Doğum TarihiİrtibatHİKMET SARIKAYA Tedavi OlanlarSağlıkHİKMET SARIKAYA ÖzgeçmişHİKMET SARIKAYA BiyografiCerrahisiHİKMET SARIKAYA DoktordurHİKMET SARIKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHİKMET SARIKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHİKMET SARIKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,348 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır