Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Emre Sargin
AHMET EMRE SARGIN (Çankırı Psikiyatri Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET EMRE SARGIN (Çankırı Psikiyatri Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET EMRE SARGIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET EMRE SARGIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET EMRE SARGIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET EMRE SARGIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET EMRE SARGIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET EMRE SARGIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET EMRE SARGIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  EMRE,  SARGIN,   ÇankırıAHMET EMRE SARGIN Muayene ÜcretiAHMET EMRE SARGIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET EMRE SARGIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET EMRE SARGIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET EMRE SARGIN Hakkında BilgiYorumlarAHMET EMRE SARGIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET EMRE SARGIN HakkındaAHMET EMRE SARGIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET EMRE SARGIN ÖzgeçmişiAHMET EMRE SARGIN RandevuAHMET EMRE SARGIN MuayenehaneAHMET EMRE SARGIN Muayene ÜcretiAHMET EMRE SARGIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET EMRE SARGIN BulGetirAHMET EMRE SARGIN NeredeCep NoAHMET EMRE SARGIN UzmanıAHMET EMRE SARGIN Özel MuayeneAHMET EMRE SARGIN NumarasıAHMET EMRE SARGIN Nerede ÇalışıyorAHMET EMRE SARGIN GörevliUzmanlıkAileAHMET EMRE SARGIN ŞikayetAHMET EMRE SARGIN ÖneriAHMET EMRE SARGIN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET EMRE SARGIN KimdirSekreterHemşireAHMET EMRE SARGIN Yeni BilgileriAHMET EMRE SARGIN Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET EMRE SARGIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET EMRE SARGIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET EMRE SARGIN Doğum TarihiİrtibatAHMET EMRE SARGIN Tedavi OlanlarSağlıkAHMET EMRE SARGIN ÖzgeçmişAHMET EMRE SARGIN BiyografiCerrahisiAHMET EMRE SARGIN DoktordurAHMET EMRE SARGIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET EMRE SARGIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET EMRE SARGIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikiyatri-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,523 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır