Doktor Bilgileri

Dr. Nurdan ElaldI
Nurdan Elaldı (Çankırı Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nurdan Elaldı (Çankırı Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Nurdan Elaldı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Nurdan Elaldı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nurdan Elaldı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nurdan Elaldı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nurdan Elaldı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nurdan Elaldı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nurdan Elaldı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Nurdan,  Elaldı,   ÇankırıNurdan Elaldı Muayene ÜcretiNurdan Elaldı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNurdan Elaldı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNurdan Elaldı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNurdan Elaldı Hakkında BilgiYorumlarNurdan Elaldı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNurdan Elaldı HakkındaNurdan Elaldı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNurdan Elaldı ÖzgeçmişiNurdan Elaldı RandevuNurdan Elaldı MuayenehaneNurdan Elaldı Muayene ÜcretiNurdan Elaldı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNurdan Elaldı BulGetirNurdan Elaldı NeredeCep NoNurdan Elaldı UzmanıNurdan Elaldı Özel MuayeneNurdan Elaldı NumarasıNurdan Elaldı Nerede ÇalışıyorNurdan Elaldı GörevliUzmanlıkAileNurdan Elaldı ŞikayetNurdan Elaldı ÖneriNurdan Elaldı EleştiriHastalıklarıYorumlarNurdan Elaldı KimdirSekreterHemşireNurdan Elaldı Yeni BilgileriNurdan Elaldı Hakkında BilgiCerrahHekimNurdan Elaldı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNurdan Elaldı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNurdan Elaldı Doğum TarihiİrtibatNurdan Elaldı Tedavi OlanlarSağlıkNurdan Elaldı ÖzgeçmişNurdan Elaldı BiyografiCerrahisiNurdan Elaldı DoktordurNurdan Elaldı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNurdan Elaldı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNurdan Elaldı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,003 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır