Doktor Bilgileri

Dr. Arda Akgün
Arda Akgün (Çankırı Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Arda Akgün (Çankırı Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Arda Akgün hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Arda Akgün iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Arda Akgün ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Arda Akgün ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Arda Akgün ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Arda Akgün ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Arda Akgün ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Arda,  Akgün,   ÇankırıArda Akgün Muayene ÜcretiArda Akgün Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerArda Akgün Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriArda Akgün ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarArda Akgün Hakkında BilgiYorumlarArda Akgün KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiArda Akgün HakkındaArda Akgün Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıArda Akgün ÖzgeçmişiArda Akgün RandevuArda Akgün MuayenehaneArda Akgün Muayene ÜcretiArda Akgün ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraArda Akgün BulGetirArda Akgün NeredeCep NoArda Akgün UzmanıArda Akgün Özel MuayeneArda Akgün NumarasıArda Akgün Nerede ÇalışıyorArda Akgün GörevliUzmanlıkAileArda Akgün ŞikayetArda Akgün ÖneriArda Akgün EleştiriHastalıklarıYorumlarArda Akgün KimdirSekreterHemşireArda Akgün Yeni BilgileriArda Akgün Hakkında BilgiCerrahHekimArda Akgün AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikArda Akgün TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviArda Akgün Doğum TarihiİrtibatArda Akgün Tedavi OlanlarSağlıkArda Akgün ÖzgeçmişArda Akgün BiyografiCerrahisiArda Akgün DoktordurArda Akgün Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıArda Akgün TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirArda Akgün Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,755 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır