Doktor Bilgileri

Dr. Zeynep Doğangüzel
ZEYNEP DOĞANGÜZEL (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP DOĞANGÜZEL (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZEYNEP DOĞANGÜZEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZEYNEP DOĞANGÜZEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP DOĞANGÜZEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP DOĞANGÜZEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP DOĞANGÜZEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP DOĞANGÜZEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP DOĞANGÜZEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZEYNEP,  DOĞANGÜZEL,   ÇankırıZEYNEP DOĞANGÜZEL Muayene ÜcretiZEYNEP DOĞANGÜZEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP DOĞANGÜZEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP DOĞANGÜZEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP DOĞANGÜZEL Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP DOĞANGÜZEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP DOĞANGÜZEL HakkındaZEYNEP DOĞANGÜZEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP DOĞANGÜZEL ÖzgeçmişiZEYNEP DOĞANGÜZEL RandevuZEYNEP DOĞANGÜZEL MuayenehaneZEYNEP DOĞANGÜZEL Muayene ÜcretiZEYNEP DOĞANGÜZEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP DOĞANGÜZEL BulGetirZEYNEP DOĞANGÜZEL NeredeCep NoZEYNEP DOĞANGÜZEL UzmanıZEYNEP DOĞANGÜZEL Özel MuayeneZEYNEP DOĞANGÜZEL NumarasıZEYNEP DOĞANGÜZEL Nerede ÇalışıyorZEYNEP DOĞANGÜZEL GörevliUzmanlıkAileZEYNEP DOĞANGÜZEL ŞikayetZEYNEP DOĞANGÜZEL ÖneriZEYNEP DOĞANGÜZEL EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP DOĞANGÜZEL KimdirSekreterHemşireZEYNEP DOĞANGÜZEL Yeni BilgileriZEYNEP DOĞANGÜZEL Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP DOĞANGÜZEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP DOĞANGÜZEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP DOĞANGÜZEL Doğum TarihiİrtibatZEYNEP DOĞANGÜZEL Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP DOĞANGÜZEL ÖzgeçmişZEYNEP DOĞANGÜZEL BiyografiCerrahisiZEYNEP DOĞANGÜZEL DoktordurZEYNEP DOĞANGÜZEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP DOĞANGÜZEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP DOĞANGÜZEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,870 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır