Doktor Bilgileri

Dr. Yüksel Uğur Yaradilmiş
YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YÜKSEL,  UĞUR,  YARADILMIŞ,   ÇankırıYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Muayene ÜcretiYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Hakkında BilgiYorumlarYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ HakkındaYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ÖzgeçmişiYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ RandevuYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ MuayenehaneYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Muayene ÜcretiYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ BulGetirYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ NeredeCep NoYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ UzmanıYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Özel MuayeneYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ NumarasıYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Nerede ÇalışıyorYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ GörevliUzmanlıkAileYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ŞikayetYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ÖneriYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ KimdirSekreterHemşireYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Yeni BilgileriYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Hakkında BilgiCerrahHekimYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Doğum TarihiİrtibatYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Tedavi OlanlarSağlıkYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ ÖzgeçmişYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ BiyografiCerrahisiYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ DoktordurYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYÜKSEL UĞUR YARADILMIŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,632 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır