Doktor Bilgileri

Dr. Ümit Ünal
ÜMİT ÜNAL (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜMİT ÜNAL (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÜMİT ÜNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÜMİT ÜNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜMİT ÜNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜMİT ÜNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜMİT ÜNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜMİT ÜNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜMİT ÜNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÜMİT,  ÜNAL,   ÇankırıÜMİT ÜNAL Muayene ÜcretiÜMİT ÜNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜMİT ÜNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜMİT ÜNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜMİT ÜNAL Hakkında BilgiYorumlarÜMİT ÜNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜMİT ÜNAL HakkındaÜMİT ÜNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜMİT ÜNAL ÖzgeçmişiÜMİT ÜNAL RandevuÜMİT ÜNAL MuayenehaneÜMİT ÜNAL Muayene ÜcretiÜMİT ÜNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜMİT ÜNAL BulGetirÜMİT ÜNAL NeredeCep NoÜMİT ÜNAL UzmanıÜMİT ÜNAL Özel MuayeneÜMİT ÜNAL NumarasıÜMİT ÜNAL Nerede ÇalışıyorÜMİT ÜNAL GörevliUzmanlıkAileÜMİT ÜNAL ŞikayetÜMİT ÜNAL ÖneriÜMİT ÜNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarÜMİT ÜNAL KimdirSekreterHemşireÜMİT ÜNAL Yeni BilgileriÜMİT ÜNAL Hakkında BilgiCerrahHekimÜMİT ÜNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜMİT ÜNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜMİT ÜNAL Doğum TarihiİrtibatÜMİT ÜNAL Tedavi OlanlarSağlıkÜMİT ÜNAL ÖzgeçmişÜMİT ÜNAL BiyografiCerrahisiÜMİT ÜNAL DoktordurÜMİT ÜNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜMİT ÜNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜMİT ÜNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHastahanesi,  Ane,  Caddesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 416 1015
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27.573 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır