Doktor Bilgileri

Dr. Ümit Ünal
ÜMIT ÜNAL (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜMIT ÜNAL (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÜMIT ÜNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÜMIT ÜNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜMIT ÜNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜMIT ÜNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜMIT ÜNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜMIT ÜNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜMIT ÜNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÜMIT,  ÜNAL,   ÇankırıÜMIT ÜNAL Muayene ÜcretiÜMIT ÜNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜMIT ÜNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜMIT ÜNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜMIT ÜNAL Hakkında BilgiYorumlarÜMIT ÜNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜMIT ÜNAL HakkındaÜMIT ÜNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜMIT ÜNAL ÖzgeçmişiÜMIT ÜNAL RandevuÜMIT ÜNAL MuayenehaneÜMIT ÜNAL Muayene ÜcretiÜMIT ÜNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜMIT ÜNAL BulGetirÜMIT ÜNAL NeredeCep NoÜMIT ÜNAL UzmanıÜMIT ÜNAL Özel MuayeneÜMIT ÜNAL NumarasıÜMIT ÜNAL Nerede ÇalışıyorÜMIT ÜNAL GörevliUzmanlıkAileÜMIT ÜNAL ŞikayetÜMIT ÜNAL ÖneriÜMIT ÜNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarÜMIT ÜNAL KimdirSekreterHemşireÜMIT ÜNAL Yeni BilgileriÜMIT ÜNAL Hakkında BilgiCerrahHekimÜMIT ÜNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜMIT ÜNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜMIT ÜNAL Doğum TarihiİrtibatÜMIT ÜNAL Tedavi OlanlarSağlıkÜMIT ÜNAL ÖzgeçmişÜMIT ÜNAL BiyografiCerrahisiÜMIT ÜNAL DoktordurÜMIT ÜNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜMIT ÜNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜMIT ÜNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,126 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır