Doktor Bilgileri

Dr. Tuğba Şahiner
TUĞBA ŞAHİNER (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUĞBA ŞAHİNER (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUĞBA ŞAHİNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUĞBA ŞAHİNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUĞBA ŞAHİNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUĞBA ŞAHİNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUĞBA ŞAHİNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUĞBA ŞAHİNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUĞBA ŞAHİNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUĞBA,  ŞAHİNER,   ÇankırıTUĞBA ŞAHİNER Muayene ÜcretiTUĞBA ŞAHİNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUĞBA ŞAHİNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUĞBA ŞAHİNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUĞBA ŞAHİNER Hakkında BilgiYorumlarTUĞBA ŞAHİNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUĞBA ŞAHİNER HakkındaTUĞBA ŞAHİNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUĞBA ŞAHİNER ÖzgeçmişiTUĞBA ŞAHİNER RandevuTUĞBA ŞAHİNER MuayenehaneTUĞBA ŞAHİNER Muayene ÜcretiTUĞBA ŞAHİNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUĞBA ŞAHİNER BulGetirTUĞBA ŞAHİNER NeredeCep NoTUĞBA ŞAHİNER UzmanıTUĞBA ŞAHİNER Özel MuayeneTUĞBA ŞAHİNER NumarasıTUĞBA ŞAHİNER Nerede ÇalışıyorTUĞBA ŞAHİNER GörevliUzmanlıkAileTUĞBA ŞAHİNER ŞikayetTUĞBA ŞAHİNER ÖneriTUĞBA ŞAHİNER EleştiriHastalıklarıYorumlarTUĞBA ŞAHİNER KimdirSekreterHemşireTUĞBA ŞAHİNER Yeni BilgileriTUĞBA ŞAHİNER Hakkında BilgiCerrahHekimTUĞBA ŞAHİNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUĞBA ŞAHİNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUĞBA ŞAHİNER Doğum TarihiİrtibatTUĞBA ŞAHİNER Tedavi OlanlarSağlıkTUĞBA ŞAHİNER ÖzgeçmişTUĞBA ŞAHİNER BiyografiCerrahisiTUĞBA ŞAHİNER DoktordurTUĞBA ŞAHİNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUĞBA ŞAHİNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUĞBA ŞAHİNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,601 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır