Doktor Bilgileri

Dr. Serdar Kayihan
SERDAR KAYIHAN (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERDAR KAYIHAN (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SERDAR KAYIHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SERDAR KAYIHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERDAR KAYIHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERDAR KAYIHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERDAR KAYIHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERDAR KAYIHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERDAR KAYIHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SERDAR,  KAYIHAN,   ÇankırıSERDAR KAYIHAN Muayene ÜcretiSERDAR KAYIHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERDAR KAYIHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERDAR KAYIHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERDAR KAYIHAN Hakkında BilgiYorumlarSERDAR KAYIHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERDAR KAYIHAN HakkındaSERDAR KAYIHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERDAR KAYIHAN ÖzgeçmişiSERDAR KAYIHAN RandevuSERDAR KAYIHAN MuayenehaneSERDAR KAYIHAN Muayene ÜcretiSERDAR KAYIHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERDAR KAYIHAN BulGetirSERDAR KAYIHAN NeredeCep NoSERDAR KAYIHAN UzmanıSERDAR KAYIHAN Özel MuayeneSERDAR KAYIHAN NumarasıSERDAR KAYIHAN Nerede ÇalışıyorSERDAR KAYIHAN GörevliUzmanlıkAileSERDAR KAYIHAN ŞikayetSERDAR KAYIHAN ÖneriSERDAR KAYIHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSERDAR KAYIHAN KimdirSekreterHemşireSERDAR KAYIHAN Yeni BilgileriSERDAR KAYIHAN Hakkında BilgiCerrahHekimSERDAR KAYIHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERDAR KAYIHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERDAR KAYIHAN Doğum TarihiİrtibatSERDAR KAYIHAN Tedavi OlanlarSağlıkSERDAR KAYIHAN ÖzgeçmişSERDAR KAYIHAN BiyografiCerrahisiSERDAR KAYIHAN DoktordurSERDAR KAYIHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERDAR KAYIHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERDAR KAYIHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,626 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır