Doktor Bilgileri

Dr. Özge Karakulak
ÖZGE KARAKULAK (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGE KARAKULAK (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZGE KARAKULAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZGE KARAKULAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGE KARAKULAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGE KARAKULAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGE KARAKULAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGE KARAKULAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGE KARAKULAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZGE,  KARAKULAK,   ÇankırıÖZGE KARAKULAK Muayene ÜcretiÖZGE KARAKULAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGE KARAKULAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGE KARAKULAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGE KARAKULAK Hakkında BilgiYorumlarÖZGE KARAKULAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGE KARAKULAK HakkındaÖZGE KARAKULAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGE KARAKULAK ÖzgeçmişiÖZGE KARAKULAK RandevuÖZGE KARAKULAK MuayenehaneÖZGE KARAKULAK Muayene ÜcretiÖZGE KARAKULAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGE KARAKULAK BulGetirÖZGE KARAKULAK NeredeCep NoÖZGE KARAKULAK UzmanıÖZGE KARAKULAK Özel MuayeneÖZGE KARAKULAK NumarasıÖZGE KARAKULAK Nerede ÇalışıyorÖZGE KARAKULAK GörevliUzmanlıkAileÖZGE KARAKULAK ŞikayetÖZGE KARAKULAK ÖneriÖZGE KARAKULAK EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGE KARAKULAK KimdirSekreterHemşireÖZGE KARAKULAK Yeni BilgileriÖZGE KARAKULAK Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGE KARAKULAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGE KARAKULAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGE KARAKULAK Doğum TarihiİrtibatÖZGE KARAKULAK Tedavi OlanlarSağlıkÖZGE KARAKULAK ÖzgeçmişÖZGE KARAKULAK BiyografiCerrahisiÖZGE KARAKULAK DoktordurÖZGE KARAKULAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGE KARAKULAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGE KARAKULAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenAksu,  Mahallesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 9266
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39.403 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır