Doktor Bilgileri

Dr. Nihal Erdoğan
NİHAL ERDOĞAN (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİHAL ERDOĞAN (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NİHAL ERDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NİHAL ERDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİHAL ERDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİHAL ERDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİHAL ERDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİHAL ERDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİHAL ERDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NİHAL,  ERDOĞAN,   ÇankırıNİHAL ERDOĞAN Muayene ÜcretiNİHAL ERDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİHAL ERDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİHAL ERDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİHAL ERDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarNİHAL ERDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİHAL ERDOĞAN HakkındaNİHAL ERDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİHAL ERDOĞAN ÖzgeçmişiNİHAL ERDOĞAN RandevuNİHAL ERDOĞAN MuayenehaneNİHAL ERDOĞAN Muayene ÜcretiNİHAL ERDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİHAL ERDOĞAN BulGetirNİHAL ERDOĞAN NeredeCep NoNİHAL ERDOĞAN UzmanıNİHAL ERDOĞAN Özel MuayeneNİHAL ERDOĞAN NumarasıNİHAL ERDOĞAN Nerede ÇalışıyorNİHAL ERDOĞAN GörevliUzmanlıkAileNİHAL ERDOĞAN ŞikayetNİHAL ERDOĞAN ÖneriNİHAL ERDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNİHAL ERDOĞAN KimdirSekreterHemşireNİHAL ERDOĞAN Yeni BilgileriNİHAL ERDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimNİHAL ERDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİHAL ERDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİHAL ERDOĞAN Doğum TarihiİrtibatNİHAL ERDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkNİHAL ERDOĞAN ÖzgeçmişNİHAL ERDOĞAN BiyografiCerrahisiNİHAL ERDOĞAN DoktordurNİHAL ERDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİHAL ERDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİHAL ERDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,051 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır