Doktor Bilgileri

Dr. Hakan Şahin
HAKAN ŞAHİN (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAKAN ŞAHİN (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAKAN ŞAHİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAKAN ŞAHİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAKAN ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAKAN ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAKAN ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAKAN ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAKAN ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAKAN,  ŞAHİN,   ÇankırıHAKAN ŞAHİN Muayene ÜcretiHAKAN ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAKAN ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAKAN ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAKAN ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarHAKAN ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAKAN ŞAHİN HakkındaHAKAN ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAKAN ŞAHİN ÖzgeçmişiHAKAN ŞAHİN RandevuHAKAN ŞAHİN MuayenehaneHAKAN ŞAHİN Muayene ÜcretiHAKAN ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAKAN ŞAHİN BulGetirHAKAN ŞAHİN NeredeCep NoHAKAN ŞAHİN UzmanıHAKAN ŞAHİN Özel MuayeneHAKAN ŞAHİN NumarasıHAKAN ŞAHİN Nerede ÇalışıyorHAKAN ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileHAKAN ŞAHİN ŞikayetHAKAN ŞAHİN ÖneriHAKAN ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarHAKAN ŞAHİN KimdirSekreterHemşireHAKAN ŞAHİN Yeni BilgileriHAKAN ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimHAKAN ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAKAN ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAKAN ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatHAKAN ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkHAKAN ŞAHİN ÖzgeçmişHAKAN ŞAHİN BiyografiCerrahisiHAKAN ŞAHİN DoktordurHAKAN ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAKAN ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAKAN ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,299 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır