Doktor Bilgileri

Dr. Bilge Göktaş
BİLGE GÖKTAŞ (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLGE GÖKTAŞ (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİLGE GÖKTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİLGE GÖKTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLGE GÖKTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLGE GÖKTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLGE GÖKTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLGE GÖKTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLGE GÖKTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİLGE,  GÖKTAŞ,   ÇankırıBİLGE GÖKTAŞ Muayene ÜcretiBİLGE GÖKTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLGE GÖKTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLGE GÖKTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLGE GÖKTAŞ Hakkında BilgiYorumlarBİLGE GÖKTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLGE GÖKTAŞ HakkındaBİLGE GÖKTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLGE GÖKTAŞ ÖzgeçmişiBİLGE GÖKTAŞ RandevuBİLGE GÖKTAŞ MuayenehaneBİLGE GÖKTAŞ Muayene ÜcretiBİLGE GÖKTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLGE GÖKTAŞ BulGetirBİLGE GÖKTAŞ NeredeCep NoBİLGE GÖKTAŞ UzmanıBİLGE GÖKTAŞ Özel MuayeneBİLGE GÖKTAŞ NumarasıBİLGE GÖKTAŞ Nerede ÇalışıyorBİLGE GÖKTAŞ GörevliUzmanlıkAileBİLGE GÖKTAŞ ŞikayetBİLGE GÖKTAŞ ÖneriBİLGE GÖKTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLGE GÖKTAŞ KimdirSekreterHemşireBİLGE GÖKTAŞ Yeni BilgileriBİLGE GÖKTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimBİLGE GÖKTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLGE GÖKTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLGE GÖKTAŞ Doğum TarihiİrtibatBİLGE GÖKTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkBİLGE GÖKTAŞ ÖzgeçmişBİLGE GÖKTAŞ BiyografiCerrahisiBİLGE GÖKTAŞ DoktordurBİLGE GÖKTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLGE GÖKTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLGE GÖKTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,155 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır