Doktor Bilgileri

Dr. Bekir Tunç
BEKİR TUNÇ (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEKİR TUNÇ (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BEKİR TUNÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BEKİR TUNÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BEKİR,  TUNÇ,   ÇankırıBEKİR TUNÇ Muayene ÜcretiBEKİR TUNÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEKİR TUNÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEKİR TUNÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEKİR TUNÇ Hakkında BilgiYorumlarBEKİR TUNÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEKİR TUNÇ HakkındaBEKİR TUNÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEKİR TUNÇ ÖzgeçmişiBEKİR TUNÇ RandevuBEKİR TUNÇ MuayenehaneBEKİR TUNÇ Muayene ÜcretiBEKİR TUNÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEKİR TUNÇ BulGetirBEKİR TUNÇ NeredeCep NoBEKİR TUNÇ UzmanıBEKİR TUNÇ Özel MuayeneBEKİR TUNÇ NumarasıBEKİR TUNÇ Nerede ÇalışıyorBEKİR TUNÇ GörevliUzmanlıkAileBEKİR TUNÇ ŞikayetBEKİR TUNÇ ÖneriBEKİR TUNÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarBEKİR TUNÇ KimdirSekreterHemşireBEKİR TUNÇ Yeni BilgileriBEKİR TUNÇ Hakkında BilgiCerrahHekimBEKİR TUNÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEKİR TUNÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEKİR TUNÇ Doğum TarihiİrtibatBEKİR TUNÇ Tedavi OlanlarSağlıkBEKİR TUNÇ ÖzgeçmişBEKİR TUNÇ BiyografiCerrahisiBEKİR TUNÇ DoktordurBEKİR TUNÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEKİR TUNÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEKİR TUNÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenAksu,  Mahallesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 1098
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Hafıza kontrolü : Bir tepsinin üstüne rasgele 10 eşya koyun. Tepsiye sadece 10 saniye bakın. Kaç tanesini hatırlayabildiniz? İyi bir hafızanızın olması Alzheimer’le karşılaşma riskinizin daha az olacağı anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır