Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Gülçin Acar
AYŞE GÜLÇİN ACAR (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE GÜLÇİN ACAR (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE GÜLÇİN ACAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE GÜLÇİN ACAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE GÜLÇİN ACAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE GÜLÇİN ACAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE GÜLÇİN ACAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE GÜLÇİN ACAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE GÜLÇİN ACAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  GÜLÇİN,  ACAR,   ÇankırıAYŞE GÜLÇİN ACAR Muayene ÜcretiAYŞE GÜLÇİN ACAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE GÜLÇİN ACAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE GÜLÇİN ACAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE GÜLÇİN ACAR Hakkında BilgiYorumlarAYŞE GÜLÇİN ACAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE GÜLÇİN ACAR HakkındaAYŞE GÜLÇİN ACAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE GÜLÇİN ACAR ÖzgeçmişiAYŞE GÜLÇİN ACAR RandevuAYŞE GÜLÇİN ACAR MuayenehaneAYŞE GÜLÇİN ACAR Muayene ÜcretiAYŞE GÜLÇİN ACAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE GÜLÇİN ACAR BulGetirAYŞE GÜLÇİN ACAR NeredeCep NoAYŞE GÜLÇİN ACAR UzmanıAYŞE GÜLÇİN ACAR Özel MuayeneAYŞE GÜLÇİN ACAR NumarasıAYŞE GÜLÇİN ACAR Nerede ÇalışıyorAYŞE GÜLÇİN ACAR GörevliUzmanlıkAileAYŞE GÜLÇİN ACAR ŞikayetAYŞE GÜLÇİN ACAR ÖneriAYŞE GÜLÇİN ACAR EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE GÜLÇİN ACAR KimdirSekreterHemşireAYŞE GÜLÇİN ACAR Yeni BilgileriAYŞE GÜLÇİN ACAR Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE GÜLÇİN ACAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE GÜLÇİN ACAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE GÜLÇİN ACAR Doğum TarihiİrtibatAYŞE GÜLÇİN ACAR Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE GÜLÇİN ACAR ÖzgeçmişAYŞE GÜLÇİN ACAR BiyografiCerrahisiAYŞE GÜLÇİN ACAR DoktordurAYŞE GÜLÇİN ACAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE GÜLÇİN ACAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE GÜLÇİN ACAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,673 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır