Doktor Bilgileri

Dr. Aysun Koza
AYSUN KOZA (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYSUN KOZA (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYSUN KOZA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYSUN KOZA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYSUN KOZA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYSUN KOZA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYSUN KOZA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYSUN KOZA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYSUN KOZA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYSUN,  KOZA,   ÇankırıAYSUN KOZA Muayene ÜcretiAYSUN KOZA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYSUN KOZA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYSUN KOZA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYSUN KOZA Hakkında BilgiYorumlarAYSUN KOZA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYSUN KOZA HakkındaAYSUN KOZA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYSUN KOZA ÖzgeçmişiAYSUN KOZA RandevuAYSUN KOZA MuayenehaneAYSUN KOZA Muayene ÜcretiAYSUN KOZA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYSUN KOZA BulGetirAYSUN KOZA NeredeCep NoAYSUN KOZA UzmanıAYSUN KOZA Özel MuayeneAYSUN KOZA NumarasıAYSUN KOZA Nerede ÇalışıyorAYSUN KOZA GörevliUzmanlıkAileAYSUN KOZA ŞikayetAYSUN KOZA ÖneriAYSUN KOZA EleştiriHastalıklarıYorumlarAYSUN KOZA KimdirSekreterHemşireAYSUN KOZA Yeni BilgileriAYSUN KOZA Hakkında BilgiCerrahHekimAYSUN KOZA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYSUN KOZA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYSUN KOZA Doğum TarihiİrtibatAYSUN KOZA Tedavi OlanlarSağlıkAYSUN KOZA ÖzgeçmişAYSUN KOZA BiyografiCerrahisiAYSUN KOZA DoktordurAYSUN KOZA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYSUN KOZA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYSUN KOZA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,157 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır