Doktor Bilgileri

Dr. Abdullah Yildirim
ABDULLAH YILDIRIM (Çankırı Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDULLAH YILDIRIM (Çankırı Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDULLAH YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDULLAH YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDULLAH YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDULLAH YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDULLAH YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDULLAH YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDULLAH YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDULLAH,  YILDIRIM,   ÇankırıABDULLAH YILDIRIM Muayene ÜcretiABDULLAH YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDULLAH YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDULLAH YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDULLAH YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarABDULLAH YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDULLAH YILDIRIM HakkındaABDULLAH YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDULLAH YILDIRIM ÖzgeçmişiABDULLAH YILDIRIM RandevuABDULLAH YILDIRIM MuayenehaneABDULLAH YILDIRIM Muayene ÜcretiABDULLAH YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDULLAH YILDIRIM BulGetirABDULLAH YILDIRIM NeredeCep NoABDULLAH YILDIRIM UzmanıABDULLAH YILDIRIM Özel MuayeneABDULLAH YILDIRIM NumarasıABDULLAH YILDIRIM Nerede ÇalışıyorABDULLAH YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileABDULLAH YILDIRIM ŞikayetABDULLAH YILDIRIM ÖneriABDULLAH YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarABDULLAH YILDIRIM KimdirSekreterHemşireABDULLAH YILDIRIM Yeni BilgileriABDULLAH YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimABDULLAH YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDULLAH YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDULLAH YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatABDULLAH YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkABDULLAH YILDIRIM ÖzgeçmişABDULLAH YILDIRIM BiyografiCerrahisiABDULLAH YILDIRIM DoktordurABDULLAH YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDULLAH YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDULLAH YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,151 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır