Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ertuğrul Güngör
Ertuğrul Güngör (Çankırı Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ertuğrul Güngör (Çankırı Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Ertuğrul Güngör hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Ertuğrul Güngör iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ertuğrul Güngör ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ertuğrul Güngör ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ertuğrul Güngör ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ertuğrul Güngör ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ertuğrul Güngör ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Ertuğrul,  Güngör,   ÇankırıErtuğrul Güngör Muayene ÜcretiErtuğrul Güngör Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErtuğrul Güngör Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErtuğrul Güngör ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErtuğrul Güngör Hakkında BilgiYorumlarErtuğrul Güngör KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErtuğrul Güngör HakkındaErtuğrul Güngör Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErtuğrul Güngör ÖzgeçmişiErtuğrul Güngör RandevuErtuğrul Güngör MuayenehaneErtuğrul Güngör Muayene ÜcretiErtuğrul Güngör ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErtuğrul Güngör BulGetirErtuğrul Güngör NeredeCep NoErtuğrul Güngör UzmanıErtuğrul Güngör Özel MuayeneErtuğrul Güngör NumarasıErtuğrul Güngör Nerede ÇalışıyorErtuğrul Güngör GörevliUzmanlıkAileErtuğrul Güngör ŞikayetErtuğrul Güngör ÖneriErtuğrul Güngör EleştiriHastalıklarıYorumlarErtuğrul Güngör KimdirSekreterHemşireErtuğrul Güngör Yeni BilgileriErtuğrul Güngör Hakkında BilgiCerrahHekimErtuğrul Güngör AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErtuğrul Güngör TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErtuğrul Güngör Doğum TarihiİrtibatErtuğrul Güngör Tedavi OlanlarSağlıkErtuğrul Güngör ÖzgeçmişErtuğrul Güngör BiyografiCerrahisiErtuğrul Güngör DoktordurErtuğrul Güngör Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErtuğrul Güngör TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErtuğrul Güngör Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediVeTravmatolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,593 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır