Doktor Bilgileri

Opr.Dr. İlker Ganal
İLKER GANAL (Çankırı Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKER GANAL (Çankırı Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. İLKER GANAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. İLKER GANAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKER GANAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKER GANAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKER GANAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKER GANAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKER GANAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.İLKER,  GANAL,   ÇankırıİLKER GANAL Muayene ÜcretiİLKER GANAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKER GANAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKER GANAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKER GANAL Hakkında BilgiYorumlarİLKER GANAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKER GANAL HakkındaİLKER GANAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKER GANAL ÖzgeçmişiİLKER GANAL RandevuİLKER GANAL MuayenehaneİLKER GANAL Muayene ÜcretiİLKER GANAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKER GANAL BulGetirİLKER GANAL NeredeCep NoİLKER GANAL UzmanıİLKER GANAL Özel MuayeneİLKER GANAL NumarasıİLKER GANAL Nerede ÇalışıyorİLKER GANAL GörevliUzmanlıkAileİLKER GANAL ŞikayetİLKER GANAL ÖneriİLKER GANAL EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKER GANAL KimdirSekreterHemşireİLKER GANAL Yeni BilgileriİLKER GANAL Hakkında BilgiCerrahHekimİLKER GANAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKER GANAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKER GANAL Doğum TarihiİrtibatİLKER GANAL Tedavi OlanlarSağlıkİLKER GANAL ÖzgeçmişİLKER GANAL BiyografiCerrahisiİLKER GANAL DoktordurİLKER GANAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKER GANAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKER GANAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,586 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır