Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Şadi Kilinç
AHMET ŞADİ KILINÇ (Çankırı Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET ŞADİ KILINÇ (Çankırı Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET ŞADİ KILINÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET ŞADİ KILINÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET ŞADİ KILINÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET ŞADİ KILINÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET ŞADİ KILINÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET ŞADİ KILINÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET ŞADİ KILINÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  ŞADİ,  KILINÇ,   ÇankırıAHMET ŞADİ KILINÇ Muayene ÜcretiAHMET ŞADİ KILINÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET ŞADİ KILINÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET ŞADİ KILINÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET ŞADİ KILINÇ Hakkında BilgiYorumlarAHMET ŞADİ KILINÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET ŞADİ KILINÇ HakkındaAHMET ŞADİ KILINÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET ŞADİ KILINÇ ÖzgeçmişiAHMET ŞADİ KILINÇ RandevuAHMET ŞADİ KILINÇ MuayenehaneAHMET ŞADİ KILINÇ Muayene ÜcretiAHMET ŞADİ KILINÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET ŞADİ KILINÇ BulGetirAHMET ŞADİ KILINÇ NeredeCep NoAHMET ŞADİ KILINÇ UzmanıAHMET ŞADİ KILINÇ Özel MuayeneAHMET ŞADİ KILINÇ NumarasıAHMET ŞADİ KILINÇ Nerede ÇalışıyorAHMET ŞADİ KILINÇ GörevliUzmanlıkAileAHMET ŞADİ KILINÇ ŞikayetAHMET ŞADİ KILINÇ ÖneriAHMET ŞADİ KILINÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET ŞADİ KILINÇ KimdirSekreterHemşireAHMET ŞADİ KILINÇ Yeni BilgileriAHMET ŞADİ KILINÇ Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET ŞADİ KILINÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET ŞADİ KILINÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET ŞADİ KILINÇ Doğum TarihiİrtibatAHMET ŞADİ KILINÇ Tedavi OlanlarSağlıkAHMET ŞADİ KILINÇ ÖzgeçmişAHMET ŞADİ KILINÇ BiyografiCerrahisiAHMET ŞADİ KILINÇ DoktordurAHMET ŞADİ KILINÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET ŞADİ KILINÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET ŞADİ KILINÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatolojiAksu,  Mahallesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 1098
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6.397 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır