Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Önder Özsoy
Önder ÖZSOY (Çankırı Nöroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Önder ÖZSOY (Çankırı Nöroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Önder ÖZSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Önder ÖZSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Önder ÖZSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Önder ÖZSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Önder ÖZSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Önder,  ÖZSOY,   ÇankırıÖnder ÖZSOY Muayene ÜcretiÖnder ÖZSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖnder ÖZSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖnder ÖZSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖnder ÖZSOY Hakkında BilgiYorumlarÖnder ÖZSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖnder ÖZSOY HakkındaÖnder ÖZSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖnder ÖZSOY ÖzgeçmişiÖnder ÖZSOY RandevuÖnder ÖZSOY MuayenehaneÖnder ÖZSOY Muayene ÜcretiÖnder ÖZSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖnder ÖZSOY BulGetirÖnder ÖZSOY NeredeCep NoÖnder ÖZSOY UzmanıÖnder ÖZSOY Özel MuayeneÖnder ÖZSOY NumarasıÖnder ÖZSOY Nerede ÇalışıyorÖnder ÖZSOY GörevliUzmanlıkAileÖnder ÖZSOY ŞikayetÖnder ÖZSOY ÖneriÖnder ÖZSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarÖnder ÖZSOY KimdirSekreterHemşireÖnder ÖZSOY Yeni BilgileriÖnder ÖZSOY Hakkında BilgiCerrahHekimÖnder ÖZSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖnder ÖZSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖnder ÖZSOY Doğum TarihiİrtibatÖnder ÖZSOY Tedavi OlanlarSağlıkÖnder ÖZSOY ÖzgeçmişÖnder ÖZSOY BiyografiCerrahisiÖnder ÖZSOY DoktordurÖnder ÖZSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖnder ÖZSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖnder ÖZSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNörolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 120,606 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır