Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Asude Özgan Biçakci
ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI (Çankırı Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI (Çankırı Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ASUDE,  ÖZGAN,  BIÇAKCI,   ÇankırıASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Muayene ÜcretiASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Hakkında BilgiYorumlarASUDE ÖZGAN BIÇAKCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASUDE ÖZGAN BIÇAKCI HakkındaASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ÖzgeçmişiASUDE ÖZGAN BIÇAKCI RandevuASUDE ÖZGAN BIÇAKCI MuayenehaneASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Muayene ÜcretiASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASUDE ÖZGAN BIÇAKCI BulGetirASUDE ÖZGAN BIÇAKCI NeredeCep NoASUDE ÖZGAN BIÇAKCI UzmanıASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Özel MuayeneASUDE ÖZGAN BIÇAKCI NumarasıASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Nerede ÇalışıyorASUDE ÖZGAN BIÇAKCI GörevliUzmanlıkAileASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ŞikayetASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ÖneriASUDE ÖZGAN BIÇAKCI EleştiriHastalıklarıYorumlarASUDE ÖZGAN BIÇAKCI KimdirSekreterHemşireASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Yeni BilgileriASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Hakkında BilgiCerrahHekimASUDE ÖZGAN BIÇAKCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASUDE ÖZGAN BIÇAKCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Doğum TarihiİrtibatASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Tedavi OlanlarSağlıkASUDE ÖZGAN BIÇAKCI ÖzgeçmişASUDE ÖZGAN BIÇAKCI BiyografiCerrahisiASUDE ÖZGAN BIÇAKCI DoktordurASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASUDE ÖZGAN BIÇAKCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASUDE ÖZGAN BIÇAKCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,323 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır