Doktor Bilgileri

Dr. Sümeyra Şener Doluoğlu
SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU (Çankırı Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU (Çankırı Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SÜMEYRA,  ŞENER,  DOLUOĞLU,   ÇankırıSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Muayene ÜcretiSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Hakkında BilgiYorumlarSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU HakkındaSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ÖzgeçmişiSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU RandevuSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU MuayenehaneSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Muayene ÜcretiSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU BulGetirSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU NeredeCep NoSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU UzmanıSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Özel MuayeneSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU NumarasıSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Nerede ÇalışıyorSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU GörevliUzmanlıkAileSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ŞikayetSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ÖneriSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU KimdirSekreterHemşireSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Yeni BilgileriSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Doğum TarihiİrtibatSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU ÖzgeçmişSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU BiyografiCerrahisiSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU DoktordurSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜMEYRA ŞENER DOLUOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,372 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır