Doktor Bilgileri

Dr. Emre Günbey
EMRE GÜNBEY (Çankırı Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMRE GÜNBEY (Çankırı Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EMRE GÜNBEY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EMRE GÜNBEY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMRE GÜNBEY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMRE GÜNBEY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMRE GÜNBEY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMRE GÜNBEY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMRE GÜNBEY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EMRE,  GÜNBEY,   ÇankırıEMRE GÜNBEY Muayene ÜcretiEMRE GÜNBEY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMRE GÜNBEY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMRE GÜNBEY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMRE GÜNBEY Hakkında BilgiYorumlarEMRE GÜNBEY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMRE GÜNBEY HakkındaEMRE GÜNBEY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMRE GÜNBEY ÖzgeçmişiEMRE GÜNBEY RandevuEMRE GÜNBEY MuayenehaneEMRE GÜNBEY Muayene ÜcretiEMRE GÜNBEY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMRE GÜNBEY BulGetirEMRE GÜNBEY NeredeCep NoEMRE GÜNBEY UzmanıEMRE GÜNBEY Özel MuayeneEMRE GÜNBEY NumarasıEMRE GÜNBEY Nerede ÇalışıyorEMRE GÜNBEY GörevliUzmanlıkAileEMRE GÜNBEY ŞikayetEMRE GÜNBEY ÖneriEMRE GÜNBEY EleştiriHastalıklarıYorumlarEMRE GÜNBEY KimdirSekreterHemşireEMRE GÜNBEY Yeni BilgileriEMRE GÜNBEY Hakkında BilgiCerrahHekimEMRE GÜNBEY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMRE GÜNBEY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMRE GÜNBEY Doğum TarihiİrtibatEMRE GÜNBEY Tedavi OlanlarSağlıkEMRE GÜNBEY ÖzgeçmişEMRE GÜNBEY BiyografiCerrahisiEMRE GÜNBEY DoktordurEMRE GÜNBEY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMRE GÜNBEY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMRE GÜNBEY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,126 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır