Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bora Akdoğan
Bora Akdoğan (Çankırı Kardiyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bora Akdoğan (Çankırı Kardiyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Bora Akdoğan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Bora Akdoğan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bora Akdoğan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bora Akdoğan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bora Akdoğan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bora Akdoğan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bora Akdoğan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Bora,  Akdoğan,   ÇankırıBora Akdoğan Muayene ÜcretiBora Akdoğan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBora Akdoğan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBora Akdoğan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBora Akdoğan Hakkında BilgiYorumlarBora Akdoğan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBora Akdoğan HakkındaBora Akdoğan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBora Akdoğan ÖzgeçmişiBora Akdoğan RandevuBora Akdoğan MuayenehaneBora Akdoğan Muayene ÜcretiBora Akdoğan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBora Akdoğan BulGetirBora Akdoğan NeredeCep NoBora Akdoğan UzmanıBora Akdoğan Özel MuayeneBora Akdoğan NumarasıBora Akdoğan Nerede ÇalışıyorBora Akdoğan GörevliUzmanlıkAileBora Akdoğan ŞikayetBora Akdoğan ÖneriBora Akdoğan EleştiriHastalıklarıYorumlarBora Akdoğan KimdirSekreterHemşireBora Akdoğan Yeni BilgileriBora Akdoğan Hakkında BilgiCerrahHekimBora Akdoğan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBora Akdoğan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBora Akdoğan Doğum TarihiİrtibatBora Akdoğan Tedavi OlanlarSağlıkBora Akdoğan ÖzgeçmişBora Akdoğan BiyografiCerrahisiBora Akdoğan DoktordurBora Akdoğan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBora Akdoğan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBora Akdoğan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,807 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır